niedziela, 1 grudnia 2013

Zaczynamy nowy miesiąc!

Listopad! Jestem zadowolony z tego miesiąca, czuję się o wiele lepiej,silniejszy i z większą motywacją nad sobą. Wydaje mi się że moje ciało się powoli zmienia, nie śpieszy mi się z tym wszystko przyjdzie w swoim czasie, najważniejsze jest to że nie siedzę na dupie tylko pracuję nad sobą, wiem że mogę dać z siebie więcej! Grudzień będzie jeszcze lepszy! Wiem to już teraz :)
A zaraz po grudniu będzie nowy rok! Ten rok 2014 będzie dla mnie przełomowy! Skończę 18 lat, zamierzam wystartować w półmaratonie, ogólnie czeka mnie wiele w nadchodzącym roku.
Póki co cieszę się jeszcze z 2013r, przecież przed nami jeszcze cały miesiąc, mam nadzieje że po świętach mi na wadze nie przybędzie, i ciężka praca nie pójdzie na marne. Do tego mój ukochany klub "Arsenal" ma świetny sezon, odkąd im kibicuję nigdy nie widziałem ich w takiej dobrej formie.

Podsumowując "Ciężka praca się opłaca"
Pozdrawiam :)Daniel Bartoszewski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

1 komentarze:

  1. Trzymam kciuki. Ambitne plany polmaraton - wymaga duzo przygotowan, ale warto postawic sobie wysoko poprzeczke. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

 

Copyright @ 2013 Pokochaj Sport.